Dárek pro holku k třetím narozeninám

Pokud se ve vašem životě narodila holčička, jistě se už od jejího narození potýkáte s tím, že jí všichni vaši známí, rodina, ale i vy dáváte zejména hračky, jakými jsou panenky. Je totiž známé, že jich malé slečny milují a touží po tom, mít jich dostatek.

Jestli se ovšem v nejbližší době blíží její další narozeniny, zapomeňte na to, že jí koupíte další do sbírky. Věřte tomu, že ji mnohem více potěší kočárek pro panenky od 3 let, ve kterém si jich bude moct konečně vozit i na procházky.
plyšáci v kočárku

Vypadá jako opravdový

Nejen dospělé ženy, které se stanou matkami si užívají jízdu s kočárkem, ve kterém jim krásně spinká jejich miminko. I malé princezny touží po tom, podobat se jejich maminkám nebo jednoduše vlastnit všechno, co k dívčímu sortimentu hraček patří – tedy i šikovný kočárek.
kočárek pro panenky

V naší nabídce si můžete zvolit přesně takový, který se zalíbí i vaší malé princezně. Vypadá totiž ve všech směrech jako ten velký, ve kterém si spokojeně lebedí malá miminka. Na výběr máte hned z několika typů malých kočárků. Zvolit si můžete takový, který má praktickou korbičku se stříškou a úložným košíkem pod ním, ale i tašku na všechny nezbytnosti, které vaše dcera pro svou panenku bude nezbytně potřebovat.

Sortiment je pestrý natolik, že si z něho vyberete i sportovní kočárek, který je rovněž velmi propracovaný do detailů. Pořiďte vaší dceři k jejím narozeninám tento fantastický dárek, který nepochybně bude brát ven vždy, když půjdete na procházku.

Nemusí vozit pouze panenky

Nemá vaše dcera zásobu panenek, jakou byste očekávali jenom proto, že ji více zajímají jiné hračky? Nemějte obavy, to vůbec nevadí. Pokud jí koupíte jeden šikovný kočárek, vozit si v něm může i jiné hračky, kterým dává přednost. Bezesporu neodolá (tak jako každé dítě) plyšákům, se kterými možná i spí. Dejte jí příležitost vzít si na procházku do jejího kočárku cokoliv si bude přát, i když to možná nebudou panenky, jak by to všichni kolem čekali.

Nezáleží vůbec na tom, co si do něho uloží, ale pouze na radosti, jakou z něho bude mít.