Domov se zvláštním režimem Praha

Máš domov má poslání. Je to domov pro lidi, kteří trpí touhle nepříjemnou chorobou. Tohle postihuje zejména starší lidi, to je naprosto jasné, ale je důležité, abyste se k tomu problému postavili, přiznali si, že vaše rodiče nebo babička s dědou mají tento problém, protože život s touhle nemocí je trošku jiný. Nikdy nevíte, co dotyčného člověka napadne, proto je to i velice nebezpečné, aby se pohybovali normálně doma a ve městě a podobně, protože takoví lidí třeba zapomenou najednou, kde bydlí, to je jasné.
fialový mozek
Tohle všechno bude pro vás skvělé a bude se vám to moc líbit. Čím dříve se rozhodnete, tím tohle všechno bude pro vás lepší, takže na nic nečekejte a rozhodněte se ještě hned dneska. Dopadne to skvěle a vy budete spokojení, to je jasné. My se snažíme, aby se u nás lidi, kteří mají tuhle chorobu, cítili opravdu dobře, cítili se tady jako doma. My máme speciální pracovníky, kteří vědí, jak mají s lidmi jednat a dokážou jim poskytnout láskyplné prostředí, které bude bezpečné a navíc budou pod stálou kontrolou lékařů a zdravotních sester, takže i pro vás to bude úleva, že se nebudete muset obávat o někoho, kdo tímhle trpí a je pro vás důležitý. Náš domov se zvláštním režimem Praha bude pro vás správnou volbou.
otazníky a senior

Cíle domova

Jako každé zařízení máme i své cíle. Jsme nezisková organizace, která poskytuje zázemí lidem trpící na Alzheimerovu chorobu, protože moc dobře chápeme rizika této nemoci a všechny problémy, které z ní pramení, to je naprosto jasné, takže na nic nečekejte a rozhodněte se hned dneska a bude to pro vás skvělé. Naším hlavním cíle je, aby se zde obyvatelé našeho domova cítili dobře. Poskytujeme jim kvalitní péči, jaká je adekvátní k jejich druhu onemocnění. Máme trpělivost, protože moc dobře chápeme, jak se tento člověk musí cítit zmatený, když si najednou nic nepamatuje, ani neví kdo je a co tady na tohle světě dělá. To je prostě nepředstavitelné pro všechny, kteří nevědí, co je to za chorobu.

5/5 - (1 vote)